Info

Szukaj

Informacje

22 listopad 2018
23 styczeń 2018
10 styczeń 2018
05 styczeń 2018
04 styczeń 2018
04 styczeń 2018
10 grudzień 2017
09 kwiecień 2017
catering superfood

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi ?

…BO DO KAŻDEGO DANIA DODAJEMY SUPER ŻYWNOŚĆ!

Superfoods – super żywność. Nazwa tej grupy produktów mówi sama za siebie, ale naszym zdaniem nawet ona nie jest w stanie wskazać, jak wiele dobrego superfoods może przynieść każdemu z nas.

Super żywność (jak np. jagody goyi, spirulina, nasiona chia…) to prawdziwy ładunek antyoksydantów, składników odżywczych, witamin, minerałów i korzystnie wpływających na funkcjonowanie organizmu enzymów.

Zdecydowaliśmy, że w ramach uzupełnienia naszych zdrowych i zbilansowanych diet, do każdego dania naszej diety dodamy taki pozytywny ładunek – dodatkową porcję zdrowia i witalności dla każdego naszego Klienta.

 

 ….BO SAMI WYPIEKAMY PIECZYWO!

Zdajemy sobie sprawę, że masowo produkowane pieczywo zawiera spulchniacze, dodatkowe ulepszacze i konserwanty. Postanowiliśmy uchronić przed nimi naszych Klientów.

Sami wypiekamy zdrowe i bardzo smaczne pieczywo. Dzięki temu możemy zagwarantować absolutną świeżość i najwyższą jakość. Wypiekamy chleby i bułeczki wykorzystując różnego rodzaju ziarna (od pszenicy po nasiona chia) i wyjątkowe dodatki takie, jak miód Manuka, jagody goyi, suszone pomidory, oliwki.

Wszystkie składniki naszego pieczywa działają na korzyść naszych Klientów – dla ich lepszego samopoczucia, zdrowia i piękna.

 

…BO WYKORZYSTUJEMY UNIKALNE WŁAŚCIWOŚCI KISZONEK!

Badania wykazały, że składniki mineralne zawarte w produktach kiszonych i fermentowanych są znacznie lepiej przyswajane przez organizm człowieka. Dotyczy to zwłaszcza posiłków zawierających dużo błonnika obecnego w warzywach i owocach, a więc stanowią idealny dodatek przy diecie wegetariańskiej. Mikroorganizmy odpowiedzialne za proces fermentacji sprawiają, że zmniejsza się ilość substancji toksycznych w spożywanym produkcie, a bakteriocyny poprawiają odporność organizmu.

Kiszonki mają bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie, a odpowiednio wykorzystane dodają wspaniałego, niepowtarzalnego smaku przygotowywanym posiłkom.

Postanowiliśmy wykorzystać tą wiedzę i włączyć samodzielnie przygotowane kiszone dodatki do naszych diet. W ten sposób dzielimy się z Tobą naszą wiedzą i umiejętnościami, a Twoje ciało na tym korzysta.

Przeczytaj także http://www.sggw.pl/aktualnosci/dla-kandydatow_/zywnosc-fermentowana-ndash-zdrowa-czy-zepsuta.

 

…BO GOTUJEMY SOUS-VIDE!

Sous-vide jest metodą gotowania gwarantującą zachowanie w żywności znacznie większej ilości składników odżywczych i witamin, niż w przypadku pieczenia, tradycyjnego gotowania, czy nawet gotowania na parze (o smażeniu nie wypada nawet wspomnieć na stronie z cateringiem dietetycznym…).

Metoda ta została po raz pierwszy opisana w 1779 roku, a około sto lat później zaczęła być wykorzystywana także do konserwowania żywności, bez użycia konserwantów.

Gotowanie sous-vide polega na podgrzewaniu (w dość niskich temperaturach) żywności pakowanej próżniowo. Taki sposób przygotowania produktów zapewnia zachowanie pełni ich naturalnego smaku i struktury, a w przypadku produktów doprawianych – równomierne wniknięcie intensywnego aromatu przypraw.

Tags:

O divine food

DIVINE FOOD to propozycja dla osób zainteresowanych swoim zdrowiem i dbaniem o piękną sylwetkę. Dla tych, którzy nie chcą tracić czasu i energii na przygotowanie pysznych zbilansowanych posiłków. Działamy na terenie Warszawy, Otwocka i Józefowa.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem